مشاوره آنلاین با متخصص روانشناس


روانشناسی از راه دور، مشاوره آنلاین با روانشناس
 

مشاوره (ویزیت) آنلاین متخصص روانشناسی چیست؟

شاید شما هم  کسانی را بشناسید که از یکی از مشکلات روحی مانند افسردگی، اضطراب، وسواس، مشکلات خانوادگی و ... رنج می برند اما به هر دلیل مانند عدم دسترسی به روانشناس مجرب یا عدم تمایل به حضور در مطب روانشناس قادر یا حاضر به مراجعه به روانشناس نمی باشند.

این وبسایت بهترین مکان برای این بیماران است. از طریق وبسایت مشاوره آنلاین همراه سلامت افراد می توانند از منزل خود و به کمک تکنولوژی ویدئوکنفرانس با مجرب ترین روانشناس مشاوره کرده و راههای درمانی مختلف مانند رفتاردرمانی را آموزش بگیرند.

برای رزرو مشاوره با متخصص روانشناس به یکی از دو روش زیر عمل کنید:

1- ثبت نام در وبسایت ویزیت آنلاین (همین وبسایت) و سپس ورود به سامانه از طریق وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه، رزرو تاریخ و ساعت مورد نظر برای روانشناس مورد نظر، و در نهایت ورود به درگاه پرداخت و پرداخت هزینه مشاوره آنلاین

2- تماس با پشتیبان سیستم پزشکی از راه دور با شماره 09170434200 (ترجیحاً از طریق واتساپ)، و سپردن بقیه مراحل به پشتیبان

 استفاده از وبسایت مشاوره آنلاین برای کاربران و غیر کاربران سامانه "همراه سلامت" چه تفاوتی دارد؟

سامانه همراه سلامت نخستین و کامل ترین سامانه خدمات پزشکی از راه دور در ایران است که خدمات بسیاری را به طور یکجا به کاربران ارائه می دهد. برخی از این خدمات عبارتند از: پرونده شخصی سلامت، نمودارها و جداول آزمایشات، قد، وزن و ...،  بررسی هوشمند سلامت کاربران، پیشگیری از سکته مغزی، سکته قلبی، سرطانها و ...،  مشاوره متنی با متخصصین، نوبت دهی آنلاین

کاربران همراه سلامت به دو دسته نقره ای و طلایی تقسیم می شوند. کاربران نقره ای بدون پرداخت هزینه به برخی از خدمات سامانه دسترسی دارند و کاربران طلایی با پرداخت هزینه ای ناچیز به تمام خدمات دسترسی خواهند داشت. از جمله هزینه تمام جلسات مشاوره آنلاین برای کاربران طلایی با تخفیف ویژه محاسبه خواهد شد.

آشنایی با همراه سلامت

 

 

 


مشاوره آنلاین با متخصص روانشناس

مشاوره آنلاین با روانشناس, ویزیت آنلاین روانشناس, روانشناس آنلاین, روانشناسی در تله مدیسین, روانشناسی از راه دور

ویزیت آنلاین | مشاوره آنلاین | متخصص آنلاین | پزشک آنلاین