مشاوره آنلاین با پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

مشاوره آنلاین با متخصص طب فیزیکی و توانبخشی 

کدام بیماران به مشاوره و ویزیت متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی نیاز دارند؟

  • بیمارانی که به هر دلیل دچار ناتوانی شده اند مانند مبتلایان به سکته مغزی، ضربه مغزی، ام اس، ضایعات نخاعی، پارکینسون
  • بیمارانی که دچار دردهای ستون مهره ها و سایر مفاصل هستند مانند بیرون زدگی دیسک، ساییدگی مفاصل و ...
  • بیمارانی که دچار آسیبهای ورزشی هستند

 

وبسایت مشاوره آنلاین چگونه برای ویزیت متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی کمک می کند؟

تمام بیمارانی که دچار یکی از مشکلات فوق هستند می توانند از طریق این سایت برای ویزیت آنلاین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی اقدام کنند. این روش ویزیت، توانبخشی از راه دور نام دارد. ویزیت آنلاین برای کسانی مناسب است که به دلیل دوری مسافت یا هرگونه مشکل در خروج از خانه مراجعه حضوری به مطب یا کلینیک متخصص طب فیزیکی برایشان به سادگی مقدور نباشد. برای رزرو مشاوره با متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به یکی از دو روش زیر عمل کنید:

1- ثبت نام در وبسایت ویزیت آنلاین (همین وبسایت) و سپس ورود به سامانه از طریق وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه، رزرو تاریخ و ساعت مورد نظر برای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، و در نهایت ورود به درگاه پرداخت و پرداخت هزینه مشاوره آنلاین

2- تماس با پشتیبان سیستم پزشکی از راه دور با شماره 09170434200 (ترجیحاً از طریق واتساپ)، و سپردن بقیه مراحل به پشتیبان

 

انواع مشاوره آنلاین با متخصص طب فیزیکی و توانبخشی:

مشاوره با متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به دو صورت می باشد که از طرف شما قابل انتخاب است:

1- مشاوره همراه با بررسی کامل مدارک: در این روش پیش از انجام مشاوره ویدئو کنفرانس مدارک مربوط به بیماری از قبیل آزمایشات، گزارش عکس و ام آر آی و غیره از طریق واتساپ به شماره پشتیبانی 009170434200) ارسال می گردد تا توسط متخصص بررسی گردد و سپس جلسه اصلی ویزیت آنلاین برگزار می شود. پس از ویزیت آنلاین در صورت لزوم ورزشهای مورد نیاز از طریق یک اپلیکیشن برای بیمار ارسال می گردد. هزینه مشاوره با بررسی مدارک بیشتر از روش دوم است.

2- مشاوره بدون بررسی مدارک: در این روش نیازی به بررسی مدارک وجود ندارد و مستقیماً انجام مشاوره آنلاین درخواست می گردد. پس از انجام ویزیت آنلاین در صورت لزوم ورزشهای مورد نیاز از طریق یک اپلیکیشن برای بیمار ارسال می گدد. هزینه این روش کمتر از روش مشاوره آنلاین با بررسی مدارک است.

 

اگر بعد از مشاوره با متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نیاز به انجام جلسات درمانی با نظارت کارشناسان فیزیوتراپی، کاردرمانی (تمرین درمانی)، یا گفتاردرمانی باشد این کار چگونه انجام می گیرد؟

متخصص طب فیزیکی بعد از مشاوره آنلاین، روش درمانی مناسب را انتخاب و به بیمار پیشنهاد می کند. در صورتی که انجام جلسات تمرین درمانی یا گفتاردرمانی برای درمان بیمار لازم باشد و مراجعه حضوری به این کارشناسان به راحتی مقدور نباشد، بیمار می تواند این جلسات را نیز به صورت آنلاین و به کمک همین سامانه انجام دهد. رزرو جلسات تمرین درمانی و گفتاردرمانی درست مانند رزرو مشاوره متخصص طب فیزیکی به دو روش شخصی (از طریق همین وبسایت) یا از طریق پشتیبانی (تماس واتساپی با 0917044200) انجام می گیرد.

 

استفاده از وبسایت مشاوره آنلاین برای کاربران و غیر کاربران سامانه "همراه سلامت" چه تفاوتی دارد؟

سامانه همراه سلامت نخستین و کامل ترین سامانه خدمات پزشکی از راه دور در ایران است که خدمات بسیاری را به طور یکجا به کاربران ارائه می دهد. برخی از این خدمات عبارتند از: پرونده شخصی سلامت، نمودارها و جداول آزمایشات، قد، وزن و ...،  بررسی هوشمند سلامت کاربران، پیشگیری از سکته مغزی، سکته قلبی، سرطانها و ...،  مشاوره متنی با متخصصین، نوبت دهی آنلاین

کاربران همراه سلامت به دو دسته نقره ای و طلایی تقسیم می شوند. کاربران نقره ای بدون پرداخت هزینه به برخی از خدمات سامانه دسترسی دارند و کاربران طلایی با پرداخت هزینه ای ناچیز به تمام خدمات دسترسی خواهند داشت. از جمله هزینه تمام جلسات مشاوره آنلاین برای کاربران طلایی با تخفیف ویژه محاسبه خواهد شد. 

آشنایی با همراه سلامت


مشاوره آنلاین با پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

مشاوره آنلاین, ویزیت آنلاین, توانبخشی از راه دور, ویزیت آنلاین متخصص طب فیزیکی, ,ویزیت آنلاین متخصص توانبخشی, ویزیت اینترنتی, متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

ویزیت آنلاین | مشاوره آنلاین | متخصص آنلاین | پزشک آنلاین