آنچه پیش از رزرو مشاوره آنلاین باید بدانید

آشنایی با مشاوره آنلاین

سامانه مراقبت شخصی "همراه سلامت" با افتخار و پس از تلاش بسیار امکان مشاوره تصویری آنلاین را برای افرادی که امکان حضور فیزیکی در محل پزشک یا متخصصین سلامت ندارند، فراهم آورده است.  

مشاوره تصویری آنلاین بیشتر برای بیمارانی مناسب می باشد که دچار ناتوانی یا ضعف اندامها به دلیل بیماریهای مغز، نخاع یا عصبها باشند. همچنین مشاوره به منظور جلسات تمرین درمانی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، روانشناسی و مشاوره تغذیه به زودی در دسترس خواهد بود. توجه داشته باشید که درمشاوره تصویری در حال حاضرو با توجه به قوانین و امکانات موجود امکان تجویز دارو نمی باشد و هدف،  راهنمایی و مشاوره برای انجام بهترین روشهای درمانی یا توصیه های روانشناسی و رژیم درمانی است.

 

لطفا پیش از شروع مراحل رزرو مشاوره آنلاین مطالب زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

 

مشاوره آنلاین از خدمات سامانه "همراه سلامت" به کاربران خود است. "همراه سلامت" نخستین مرکز آنلاین هوشمند جهت مراقبت از سلامت افراد است که خدمات متعدد و بینظیری در اختیار کاربران خود قرار می دهد. نتیجه این خدمات کاهش احتمال مهمترین بیماریهای تهدید کننده سلامت مانند سکته قلبی و مغزی و کمک به تشخیص به موقع بیماریهای کشنده مانند برخی انواع سرطان است.

 

در صورتی که شما از کاربران و خانواده "همراه سلامت" هستید با کلیک روی دکمه زیر به صفحه رزرو آنلاین وارد شوید و جلسه یا جلسات مورد نظر خود را رزرو کنید. لطفاً نام کاربری خود در سامانه "همراه سلامت" را جهت ارائه به همکاران ما پیش از انجام جلسه مشاوره آنلاین به خاطر داشته باشید.

ورود به صفحه رزرو مشاوره آنلاین جهت کاربران "همراه سلامت"

 

در صورتی که از کاربران "همراه سلامت" نیستید لطفاً ابتدا این مطالب را مطالعه و پس از آشنایی با "همراه سلامت" در صورت تمایل در این سامانه ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، رزرو مشاوره (ویزیت) آنلاین به عنوان یکی از چندین خدمت "همراه سلامت" در اختیار شما خواهد بود. 

-       دانلود دستورالعمل ثبت نام و استفاده از خدمات همراه سلامت

-        در صورتی که تصمیم به ثبت نام در سامانه همراه سلامت دارید لطفاً به یکی از دو روش زیر عمل کنید:

1- تماس با شماره 09170434100 از طریق اپلیکیشن واتساپ. شما می توانید مراحل ثبت نام را به طور کامل به پشتیبان بسپارید.

2- در صورتی که تمایل دارید مراحل ثبت نام را خودتان انجام دهید لطفاً دکمه زیر را فشار دهید.

ورود به سامانه "همراه سلامت" جهت ثبت نام یا آشنایی بیشتر

 

 

رزرو  سامانه همراه سلامت، تله مدیسین، پزشکی از راه دور، پزشکی، مشاوره آنلاین، مشاوره از راه دور، همراه سلامت، بهترین پزشکان، ویزیت آنلاین پزشک، ویزیت اینترنتی


آنچه پیش از رزرو مشاوره آنلاین باید بدانید

رزرو سامانه همراه سلامت، تله مدیسین، پزشکی از راه دور، پزشکی، سلامت همراه, مشاوره آنلاین، مشاوره از راه دور، همراه سلامت، بهترین پزشکان، ویزیت آنلاین پزشک، ویزیت اینترنتی

رزرو سامانه همراه سلامت