آنچه پیش از رزرو مشاوره آنلاین باید بدانید

آشنایی با مشاوره آنلاین

سامانه مراقبت شخصی "همراه سلامت" با افتخار و پس از تلاش بسیار امکان مشاوره تصویری آنلاین را برای افرادی که امکان حضور فیزیکی در محل پزشک یا متخصصین سلامت ندارند، فراهم آورده است.  

مشاوره تصویری آنلاین بیشتر برای بیمارانی مناسب می باشد که دچار ناتوانی یا ضعف اندامها به دلیل بیماریهای مغز، نخاع یا عصبها باشند و دسترسی به پزشک متخصص حاذق در این زمینه برایشان به آسانی میسر نباشد. همچنین مشاوره به منظور برگزاری جلسات تمرین درمانی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، روانشناسی و مشاوره تغذیه نیز از همین طریق در دسترس خواهد بود. توجه داشته باشید که درمشاوره تصویری در حال حاضرو با توجه به قوانین و امکانات موجود امکان تجویز دارو نمی باشد و هدف،  راهنمایی و مشاوره برای انجام بهترین روشهای درمانی یا توصیه های روانشناسی و رژیم درمانی است. پیشنهاد می کنیم در صورتی که پیش از این قوانین و مقررات وبسایت مشاوره آنلاین را مطالعه نکرده اید، این قوانین را مشاهده فرمایید.

 

لطفا پیش از شروع مراحل رزرو مشاوره آنلاین مطالب زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

 

مشاوره آنلاین از خدمات سامانه "همراه سلامت" می باشد. "همراه سلامت" نخستین مرکز آنلاین هوشمند جهت مراقبت از سلامت افراد است که خدمات متعدد و بینظیری در اختیار کاربران خود قرار می دهد. نتیجه این خدمات پیشگیری از مهمترین بیماریهای تهدید کننده سلامت مانند سکته قلبی و مغزی و کمک به تشخیص به موقع بیماریهای کشنده مانند برخی انواع سرطان است.

 

در صورتی که از کاربران "همراه سلامت" نیستید قویاً پیشنهاد می کنیم همزمان با استفاده از خدمات مشاوره (ویزیت) آنلاین در سامانه "همراه سلامت" نیز ثبت نام کنید. کاربران "همراه سلامت" علاوه بر برخورداری از تمام خدمات این سامانه، در تمام جلسات مشاوره (ویزیت) آنلاین از تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود.

-       دانلود دستورالعمل ثبت نام و استفاده از خدمات همراه سلامت

-        در صورتی که تصمیم به ثبت نام در سامانه همراه سلامت دارید لطفاً به یکی از دو روش زیر عمل کنید:

1- تماس با شماره 09170433900 از طریق اپلیکیشن واتساپ. شما می توانید مراحل ثبت نام را به طور کامل به پشتیبان بسپارید.

2- در صورتی که تمایل دارید مراحل ثبت نام را خودتان انجام دهید لطفاً دکمه زیر را فشار دهید.

ورود به سامانه "همراه سلامت" جهت ثبت نام یا آشنایی بیشتر

 

 

رزرو  سامانه همراه سلامت، تله مدیسین، پزشکی از راه دور، پزشکی، مشاوره آنلاین، مشاوره از راه دور، همراه سلامت، بهترین پزشکان، ویزیت آنلاین پزشک، ویزیت اینترنتی


آنچه پیش از رزرو مشاوره آنلاین باید بدانید

رزرو سامانه همراه سلامت، تله مدیسین، پزشکی از راه دور، پزشکی، سلامت همراه, مشاوره آنلاین، مشاوره از راه دور، همراه سلامت، بهترین پزشکان، ویزیت آنلاین پزشک، ویزیت اینترنتی

ویزیت آنلاین | مشاوره آنلاین | متخصص آنلاین | پزشک آنلاین